KVKK

Müşteri Talebi


01

Adayların daimi yada gececi, bay, bayan, yönetici, vardiya amiri, memur, ofis boy, depo personeli, teknik personel, forklift op. vs. ihtiyaçlarınız belirlenir.

02

Talebiniz doğrultusunda personellerin, ücret bilgisi, servis güzergahları, çalışma ve istirahat saatleri, vardiya düzeni, varsa sosyal hak ve prim gibi şartları öğrenilir.

03

Talep ettiğiniz adayların tahsil, yaş aralığı ve diğer nitelikler öğrenilerek birlikte değerlendirme yapılır.

Aday Havuzu


01

Geniş aday havuzumuzda ki adaylarımızdan Aradığınız pozisyon, kriter, nitelik ve vasıflara uygun adaylar ile kontak / iletişim kurarız.

02

Şartları size uygun olmayan ancak havuzumuzda bulunan diğer adaylar ile yakınlarını ve tanıdıklarını yönlendirmeleri için kontak / iletişim kurarız.

03

Mevcut projelerimizde çalışanlarımızın yakınlarını ve tanıdıklarını yönlendirmeleri üzere toplu sms kullanarak görüşme sağlarız.

İlanlama


01

Radyo, gazete, web tabanlı İK siteleri ve diğer sosyal medya ilanlarını güncel ve etkin bir şekilde kullanıyoruz.

02

Bölgesel İş-Kur şubeleri, belediyelerin beyaz masa büroları, muhtarlıklar, sivil toplum kuruluşları, il, ilçe ve köylerin hemşehri dernekleri ile iletişim halinde kalıyoruz.

03

Merkezi noktalara pankart, belediyelerin reklam panoları ve sokak afişlemelerini kullanıyoruz.

Ön Görüşme & Firma Mülakatı


01

Tarafınızca yapılacak olan mülakatların kimlerin tarafından ve haftanın hangi gün ve saatlerinde gerçekleşeceği bilgisi alınır.

02

Aradığınız kriter ve niteliklere uygun adaylar ile işin tüm şartları şeffaf ve net bir şekilde paylaşılarak ön görüşme sağlanır.

03

Şartları kabul eden adaylar hakkında referans araştırması yapılır. Referansı uygun olan adaylar ile tarafınızca mülakat yapılması sağlanır.

Evrak Hazırlatma ve İş Başı


01

Firma onay süreci.

02

Onaylanan adayların özlük dosyalarını oluşturmak üzere evrak hazırlatma süreci başlatılır ve takip edilir.

03

Özlük dosyası eksiksiz toplanması üzere müşterinin uygun gördüğü tarihe SGK girişi yapılarak iş başı yapması sağlanır.

Royal Ambalaj