KVKK

Royal Sosyal Hizmetler uzun yıllardır ülkemiz sanayisinde yer edinmiş önemli ve büyük firmalara özellikle İnsan Kaynakları alanında “dış kaynaklı destek hizmeti” sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında bulunan; temizlik, tahmil tahliye, etiketleme, paketleme yükleme, boşaltma , her türlü vasıflı veya vasıfsız personel tedarik desteğini teknolojik koşullarda yapmayı hedefleyen müşterilerimizin aramış olduğu eğitilmiş insan gücünü en kısa zamanda tedarik etmek suretiyle üstlendiğimiz ticari misyonumuzu müşterilerimiz bekletilerini en üst düzeyde karşılayacak şekilde hizmet vermekteyiz.

Royal Sosyal Hizmetlerin faaliyetlerini başarı ile gerçekleştirmesinin arkasında en önemli unsur; 30 yıldır süre gelen ticari faaliyetlerimizden edindiğimiz tecrübeler ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi beklentilerini önceden tahmin etme ve planlama yeteniğimizdir.

Çalışanlarımızın görev alacakları firmadaki iş süreçlerine uyum sağlamaları ve zamanında doğru yönetim ile görevlerini sonuçlandırmaları sağlanmaktadır. Bu süreçlerin verimli olabilmesi için tüm çalışanlarımıza iş başı eğitimleri ile projeden sorumlu operasyon müdürlerimizi nezdinde destek verilmektedir.

Royal sosyal hizmetler olarak ‘’sonsuz çözüm sorunsuz çözüm’’ genel çalışma ilkemiz dahilinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz için daimi ve yevmiyeli insan kaynakları alanındaki süreçlerin daha verimli ve uygun maliyetli olması için yeni çözümler buluyoruz.

Royal Ambalaj